10706 BLACK TEMPEST
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10706 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1875kg |
| Block | 10706 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3001kg |
| Block | 10706 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3751kg |
| Block | 10706 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3375kg |